brand new patek philippe replica watches uses modern materials.

luxury swiss https://replica-watches.is online store.

the best richard mille replica in the world craftsmen entrepreneurs focused.

replique rolex not only looked good.

best swiss replica watches review produces advanced mechanised wrist watches.
  • Investeeringud

Investeeringud

United Partners Investments investeerib Balti ettevõtetesse üksikinvestori tasandil ning koostöös strateegiliste- ja finantspartneritega.

Investeeringuid haldab professionaalne tiim, kellel on pikaajaline kogemus ettevõtete juhtimises, investeerimises ning nõustamises. See on andnud meeskonnale selge teadmise, kuidas portfelliettevõtteid strateegilise, operatiivse ja finantsilise nõuga toetada. Kindlasti pole me kõiketeadjad – meie pakutud lahendused kannavad parimat lisandväärtuse vilja ainult energilise ning ideederohke juhtkonnaga ettevõtetele.

United Partners Investments on investeerinud erinevatesse valdkondadesse: energeetika, puidutöötlus, logistika ja jaekaubandus. Investeeringutele eelneb detailne ärianalüüs, mis kaardistab võimalikult ulatuslikult ettevõtte ärimudeli, tulevikupotentsiaali ning väljumisstrateegia.

Usume, et atraktiivsete investeeringuteni jõuab kõige efektiivsemalt laialdase kontaktivõrgustiku kaudu. Läbi aastatepikkuse tegevuse Baltikumi finantsvaldkonnas oleme loonud sidemeid erinevate Balti ärijuhtide ning investeerimispartneritega. Tugev ärivõrgustik on oluline uute investeerimisvõimaluste leidmiseks ning sektorispetsiifilise ekspertiisi allikaks.

Oleme käivitanud uue erakapitalifondi Equity United PE 1, mille eesmärk on pakkuda kasvukapitali väike- ja keskmise suurusega Balti ettevõtetele.

Oleme avatud uutele investeeringutele. Koostöövõimalusteks, palun võtta ühendust meie Partneri Tarmo Rootemaniga: tarmo.rooteman@unitedpartners.ee

news
Up
Meediaabi