• Investeeringud

Investeeringud

United Partners Investments investeerib Balti ettevõtetesse üksikinvestori tasandil ning koostöös strateegiliste- ja finantspartneritega.

Investeeringuid haldab professionaalne tiim, kellel on pikaajaline kogemus ettevõtete juhtimises, investeerimises ning nõustamises. See on andnud meeskonnale selge teadmise, kuidas portfelliettevõtteid strateegilise, operatiivse ja finantsilise nõuga toetada. Kindlasti pole me kõiketeadjad – meie pakutud lahendused kannavad parimat lisandväärtuse vilja ainult avatud, energilise ning ideederohke juhtkonnaga ettevõtetele.

United Partners Investments on investeerinud erinevatesse valdkondadesse: energeetika, puidutöötlus, logistika ja jaekaubandus. Portfellistrateegia on olnud laiapõhjaline sektoriaalselt ning osaluse suuruse poolest, kuid loome igale ettevõttele alati konkreetse strateegia, mis arvestab firma eripärade ning väljakutsetega. Investeeringutele eelneb detailne ärianalüüs, mis kaardistab võimalikult ulatuslikult ettevõtte ärimudeli, tulevikupotentsiaali ning väljumisstrateegia.

Usume, et atraktiivsete investeeringuteni jõuab kõige efektiivsemalt laialdase kontaktivõrgustiku kaudu. Läbi aastatepikkuse tegevuse Baltikumi finantsvaldkonnas oleme loonud sidemeid erinevate Balti ärijuhtide ning investeerimispartneritega. Tugev ärivõrgustik on oluline uute investeerimisvõimaluste leidmiseks ning sektorispetsiifilise ekspertiisi allikaks. Arvestame alati oma ala tipptegijatega investeerimisstrateegia loomisel ning strateegilise ja operatiivse nõu pakkumisel porfelliettevõtetele.

Oleme käivitamas uut erakapitalifondi Equity United PE 1, mille eesmärk on pakkuda kasvukapitali väike- ja keskmise suurusega Balti ettevõtetele.

Oleme avatud uutele investeeringutele. Täiendava info saamiseks võta meiega ühendust: info@unitedpartners.ee

news
Up
Meediaabi