• Investeeringud

Investeeringud

United Partners Investments on investeerinud Balti ettevõtetesse aastast 2004. Oleme aja jooksul investeerinud üksikinvestori tasandil ning koostöös strateegiliste- ja finantspartneritega.

Investeeringuid haldab professionaalne tiim, kellel on pikaajaline kogemus ettevõtete juhtimises, investeerimises ning nõustamises. See on andnud meeskonnale tugeva arusaama, kuidas portfelliettevõtteid strateegilise, operatiivse ja finantsilise nõuga toetada. Kindlasti ei ole me kõiketeadjad: meie pakutud lahendused kannavad parimat lisandväärtuse vilja ainult avatud, energilise ning ideederohke juhtkonnaga ettevõtetele.

United Partners Investments on aastate jooksul investeerinud erinevatesse sektoritesse: energeetika, puidutöötlus, logistika ja jaekaubandus. Portfellistrateegia on olnud laiapõhjaline sektoriaalselt ning osaluselt, kuid iga ettevõtte jaoks on alati loodud konkreetne strateegia, mis arvestab selle ettevõtte omapäradega ning vajadustega. Igale investeeringule eelneb detailne ärianalüüs, mis kaardistab võimalikult ulatuslikult ettevõtte ärimudeli, tulevikupotentsiaali ning väljumisstrateegia.

Usume, et atraktiivsete investeeringuteni jõuab kõige efektiivsemalt laialdase kontaktivõrgustiku kaudu. Läbi aastatepikkuse tegevuse Baltikumi finantsvaldkonnas oleme loonud sidemeid erinevate Balti ärijuhtide ning investeerimispartneritega. Tugev ärivõrgustik on oluline uute investeerimisvõimaluste leidmiseks ning sektorispetsiifilise ekspertiisi allikaks. Arvestame alati oma ala tipptegijatega investeerimisstrateegia loomisel ning strateegilise ja operatiivse nõu pakkumisel porfelliettevõtetele.

Oleme avatud uutele investeeringutele. Täiendava info saamiseks võta meiega ühendust: info@unitedpartners.ee

Oleme käivitamas uut erakapitalifondi Equity United PE 1, mille eesmärk on pakkuda kasvukapitali väike ja keskmise suurusega Balti ettevõtetele.

news
Up
Meediaabi