• Otseinvesteeringud

Investeeringud

United Partners Investments (UPI) on Grupi liige, mis teeb otseinvesteeringuid erinevatesse eraettevõtetesse aastast 2004. UPI investeerib nii grupi enda kapitali kui teeb koostööd erinevate strateegiliste ja finantspartneritega.

Investeeringuid juhivad oma ala eksperdid. Olles karjääri vältel töötanud erinevatel positsioonidel Balti riikide finantssektoris, on kõik meeskonna liikmed hästi kursis kohaliku ärikultuuriga, räägivad riigikeelt ja omavad hindamatuid teadmisi kohaliku turu kohta. Meeskonna kumulatiivne investeerimiskogemus Baltikumis on enam kui 40 aastat. United Partners’i partnerid omavad pikaaegset kogemust ettevõtte juhtimises ja kapitali kaasamises, võimaldades täiendava lisandväärtuse loomist ettevõttes kuhu investeeritakse, kaasaarvatud operatiivse ja strateegilise nõu pakkumist.

UP meeskonna liikmetel on laialdane kontaktide võrgustik investeerimispartneritest Baltikumis, mis võimaldab meeskonnal hankida atraktiivseid investeerimisobjekte. UP on Eesti Äriinglite Võrgustiku EstBAN ja Eesti Riskikapitali Assotsiatsiooni EstVCA liige.

UPI projektid ulatuvad energiasektorist logistikani ja puidutöötlusest kaubavahetuseni. Lisaks lasub UP huvi ka tehnoloogia start-up’idel. Oleme nõus kaaluma nii vähemusosalust kui väljaoste ning samuti oleme huvitatud juhtkonnapoolsete ettevõtte väljaostude (MBO/MBI) tehingutest finantsinvestorina.

Kuidas pakume lisandväärtust meie poolt tehtavatele investeeringutele:

  • Strateegiate väljatöötamine ja elluviimine
  • Finantsjuhtimine ning assisteerimine raamatupidamises ja raporteerimises
  • Ettevõtete ühinemis- ja omandamistehingute struktureerimine
  • Finantsprojektsioonide ja äriplaanide koostamine; eelarvestamine
  • Võlakapitali kaasamine ja muud finantsinstrumendid
  • Personal

Oleme alati avatud uutele investeerimisvõimalustele. Palun kontakteeru meiega kui oled huvitatud koostööst.

 

 

news
Up
Meediaabi