United Partners Property alustas ehitusega Järvekülas

Aprilli lõpus allkirjastati peatöövõtu leping Järvekülas paiknevate ridamajade ehitamiseks. Koostööpartneri näol on tegemist kogenud tegijaga, kelle kasuks langetati otsus Keemia 33b ridaelamute ehitamise kõigus saadud positiivse kogemuse põhjal. Ehitustegevusega alustati mai esimesel nädalal ning esimesed elamud on kavandatud valmima 2019 veebruaris.

Raekodu elamurajoon asub Järvekülas, mis on vaikne ja roheline jõudsalt arenev elukeskkond, Peetri küla küljeall. RaeKodu eesmärgiks on pakkuda taskukohase hinnaga kaunid kodud peredele, kes soovivad korteri mugavust ja eramaja rohelust. Selle oleme taganud ühetasapinnaliste ridaelamuboksidega, kus igal boksil on oma päikeseterrass ning murulapp.

Raekodu elamurajooni oleme planeerinud viis, nelja korteriga ridaelamut, mis on 3 ja 4 toalised. Igal korteril on oma päikeseterrass ja murulapp. Hoone välisseinad on puitprofiilkonstruktsioonist seinad, viimistletuna osaliselt tsementkiudplaadiga ja fassaadilaudisega. Korterite vahelised seinad rajatakse betoonõõnesplokist 240 mm (armeeritud ja täis betoneeritud), mis mõlemalt poolt krohvitakse ja viimistletakse vastvalt ruumi vajadusele.

Vaata lisainfot: www.järveküla.ee

news
Up
Meediaabi