• Rahavoo-objektid

Rahavoo-objektid

United Partners Property jõudsalt kasvav ärikinnisvaraportfell koosneb viiest objektist koguväärtusega üle 80 miljoni euro, renditav kogupind ulatub üle 81 000 m2. Objektid paiknevad kolmes Balti riigis, sh kolm Eestis, kaks Leedus ning üks Lätis.

United Partners Property portfelli põhimahu moodustavad lao- ja kaubanduspinnad. Fookuses on kõrgekvaliteetsed logistikakeskused, mille rentnikeks on oma valdkonna juhtivad ettevõtted, kellega oleme sõlminud pikaaegsed üürilepingud. Nimetatud strateegia annab meie hinnangul parima tasakaalu atraktiivse tootluse ja võimalike konjunktuuririskide maandamise vahel.

United Partners Property jätkab uute investeerimisvõimaluste otsimist ja elluviimist, kaasates nii olemasolevaid investoreid ning olles avatud uutele partneritele.

DPD ja Onninen Logistikakeskus
Taevavärava Tee 1 & 2, Rae vald, Eesti

DPD laohoones on 5 890 m2 laopinda ning 16 435 välist ladustamisala. Onninen logistikakeskuses on 6 374 laopinda ning 18 202 välist ladustamisala.

Olaine Logistikapark
Olaine regioon, Riia, Läti

Hoones paiknevad nii eritemperatuuri- kui ka kuivlao pinnad. Objekti kogupindala 37 205 m2 koosneb kahest hoonest. Ankurrentnik on Maxima.

Vievis Logistikapark
Kauno tn. 33, Vievis, Leedu

Hoones paiknevad nii eritemperatuuri- kui ka kuivlao pinnad, samuti kontoripinnad. Objekti kogupindala 21 232 m2 on täies mahus välja renditud. Ankurrentnik on Rimi.

DPD Vilnius Logistikakeskus
Liepkalnio 180, Vilnius

Kinnistul asub büroohoone ja ristdokkimise ladu kogupinnaga 5 250 m2, mis on renditud Baltikumi juhtivale pakkide logistikaga tegelevale ettevõttele DPD.

Aia tn. Ärihoone
Aia tn 7, Tallinna vanalinn

Hoones paiknevad nii kommerts- pinnad kui ka kontoripinnad. Väljarenditav pind on 4 523 m2. Hoones on üle 20 rentniku, sealhulgas Rimi ning Baltic Computer Systems.

Pärnu mnt. Ärihoone
Pärnu mnt. 139C, Tallinn

Kinnistul on kaks täielikult väljarenditud üüripinda. Rentnikud on Beebikeskus ja Thomson Furniture.

 
Up
Meediaabi