• Rahavoo-objektid

Rahavoo-objektid

United Partners Property jõudsalt kasvav ärikinnisvaraportfell koosneb viiest objektist koguväärtusega üle 68 miljoni euro, renditav kogupind ulatub üle 69 000 m2. Objektid paiknevad kolmes Balti riigis, sh kaks Eestis, kaks Leedus ning üks Lätis.

United Partners Property portfelli põhimahu moodustavad lao- ja kaubanduspinnad. Fookuses on kõrgekvaliteetsed logistikakeskused, mille rentnikeks on oma valdkonna juhtivad ettevõtted, kellega oleme sõlminud pikaaegsed üürilepingud. Nimetatud strateegia annab meie hinnangul parima tasakaalu atraktiivse tootluse ja võimalike konjunktuuririskide maandamise vahel.

United Partners Property jätkab uute investeerimisvõimaluste otsimist ja elluviimist, kaasates nii olemasolevaid investoreid ning olles avatud uutele partneritele.

Olaine Logistikapark
Olaine regioon, Riia, Läti

Hoones paiknevad nii eritemperatuuri- kui ka kuivlao pinnad. Objekti kogupindala 37 205 m2 koosneb kahest hoonest. Ankurrentnik on Maxima.

Vievis Logistikapark
Kauno tn. 33, Vievis, Leedu

Hoones paiknevad nii eritemperatuuri- kui ka kuivlao pinnad, samuti kontoripinnad. Objekti kogupindala 21 232 m2 on täies mahus välja renditud. Ankurrentnik on Rimi.

DPD Vilnius Logistikakeskus
Liepkalnio 180, Vilnius

Objekt koosneb büroohoonest ja ristdokkimise laost kogupinnaga 5 250 m2, mis on renditud Baltikumi juhtivale pakkide logistikaga tegelevale ettevõttele DPD.

Aia tn. Ärihoone
Aia tn 7, Tallinna vanalinn

Hoones paiknevad nii kommerts- pinnad kui ka kontoripinnad. Objekti renditav pind on 4 523 m2. Hoones on üle 20 rentniku, sealhulgas Rimi ning Baltic Computer Systems.

Pärnu mnt. Ärihoone
Pärnu mnt. 139C, Tallinn

Objekt koosneb kahest täielikult väljarenditud üüripinnast. Rentnikud on Beebikeskus ja Thomson Furniture.

 
Up
Meediaabi