United Partnersi meeskond

United Partners pakub väljakutsuvaid võimalusi ja head koostööd oma valdkonna professionaalidega. Meid iseloomustab teotahe, tulemusele orienteeritus ja üksteist toetav meeskonnavaim.

Oleme alati avatud innukatele ja tegutsemisjanuga inimestele. Loe lähemalt siit

Mart Tooming
Partner
Mart on United Partnersi kaasasutaja ja partner, kes tegeleb peamiselt tehingute hankimise ja investeeringute juhtimisega.
Loe edasi
Tarmo Rooteman
Partner
Tarmo on United Partnersi kaasasutaja ja partner. UP algusaastatest saadik on ta tegelenud ettevõtte finantsnõustamise projektide algatamise ja atraktiivsete otseinvesteeringute hankimisega.
Loe edasi
Marko Tali
Investeeringute juht
Marko Tali on United Partnersi investeeringute juht. Marko on varasemalt töötanud grupis juristina ning osalenud juriidilise nõustajana paljudes projektides. Lisaks on ta juhtinud mitmeid ettevõtete ühinemiste ja liitumiste (M&A) projekte.
Loe edasi
Hallar Loogma
Kinnisvarainvesteeringute juht
Hallar on kinnisvarainvesteeringute direktorina vastutav Grupi kinnisvaraprojektide eest. Täiendavalt tegeleb ta teatud nõustamisprojektide ja mõningate United Partners’i otseinvesteeringute haldamisega.
Loe edasi
Kevin Soon
COO
Kevin on vastutav kinnisvaraarendus ja rahavoo projektide otsingu ja eduka läbiviimise eest.
Anne Tamm
Pearaamatupidaja
Anne vastutab United Partners Gruppi kuuluvate ettevõtete raamatupidamise ja majandusarvestuse eest.
Loe edasi
Siim Sild
Direktor
Tehingute ülesehituse ja teostamise ning võõrkapitali kaasamise spetsialist. Nasdaq Tallinn First North Certified Adviser.
Loe edasi
Priit Paidla
Analüütik
Priit Paidla on United Partnersi analüütik. Ta liitus United Partnersi tiimiga 2016. aastal.
Loe edasi
Up
Meediaabi