brand new patek philippe replica watches uses modern materials.

luxury swiss https://replica-watches.is online store.

the best richard mille replica in the world craftsmen entrepreneurs focused.

replique rolex not only looked good.

best swiss replica watches review produces advanced mechanised wrist watches.
  • Nõustamine

Finantsnõustamine

United Partners Advisory on pakkunud oma klientidele finantsnõustamist alates 2003. aastast. Selle aja jooksul oleme edukalt lõpuni viinud üle 70 projekti, mille koguväärtus ületab 700 miljon eurot. Meie põhieesmärk on välja töötada innovaatilisi ning tippkvaliteetseid lahendusi, mis aitaks kliendil jõuda püstitatud tulemuseni. Meie poolt pakutav kompetents jaguneb kolme kategooriasse:

First North nõustamine

First North on väike- ning keskmise suurusega ettevõtetele loodud avaliku kapitali kaasamise turg. Ametliku First North nõustajana pakume terviklikku teenuselahendust avaliku emissiooni läbiviimiseks. Loe lähemalt.

Kapitali kaasamine

Kasvavad ettevõtted vajavad täieliku potentsiaali saavutamiseks sageli lisakapitali. Nõustame ettevõtteid optimaalse kapitalistruktuuri kujundamsel ning aitame vajaliku kapitali liigi kaasamisel. Loe lähemalt.

M&A

Ettevõtted jõuavad elutsüklis faasi, kus edasiseks arenguks on parim lahendus uue ettevõtte omandamine, teise ettevõttega ühinemine või olemasoleva ettevõtte müük. Aitame kliendil leida eesmärgi saavutamiseks sobiva tehingupartneri, optimaalse tehingustruktuuri ja aitame seda teostada. Loe lähemalt.

news
Up
Meediaabi