United Partners Advisory-st saab First North turu üle-Baltiline nõustaja

22549917_1598702226855151_8035353318592928598_n
Nasdaq teatab, et Eesti finantsnõustamisega tegelev ettevõte United Partners Advisory OÜ on tänasest Nasdaq Balti First North alternatiivturu üle-Baltiline nõustaja, mis tähendab, et nad saavad nõustada First North turule pürgivaid ettevõtteid kõigis kolmes Balti riigis.

Nasdaq Balti First North turu eesmärk on võimaldada väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele ligipääsu kasvukapitalile. Alustavatel ettevõtetel on lihtsam saada First North-il avalikult kaubeldavaks, kuna regulatiivsed nõuded on reguleeritud turuga võrreldes leebemad. Nõustaja roll on kasvuettevõtteid juhendada kauplemiseelsel ja -järgsel perioodil ning aidata neil täita First North turu reeglitest tulenevaid kohustusi.

“Mul on väga hea meel näha, et huvi First North turu vastu on suurenenud nii kauplemisele pürgivate ettevõtete kui ka nõustajate poolt. Oleme viimasel aastal pööranud rohkem tähelepanu just väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, et ka nemad oleksid kursis sellega, kuidas börs ja First North turg saab neile kasuks olla,“ ütles Nasdaq Tallinna börsi juht Kaarel Ots. „Nõustaja roll ettevõtete turule aitamise protsessis on äärmiselt oluline. United Partners tegi ise vaid mõni kuu tagasi First North turule kauplemisele võtmise teekonna läbi, ning seda enam olen veendunud, et neist saab suurepärane nõustaja First Northile pürgivatele ettevõtetele.“

“Tänu kohalikule ja ülemaailmsele meediakajastusele Rootsi First North turu edu kohta hakkasid mitmed meie kliendid huvi tundma avalikule turule jõudmise vastu. Avastasime, et siinsamas, Eesti naaberriigis, asub maailma kõige toimekam investeerimiskultuur. Jõudsime järeldusele, et see trend võiks levida ka siia,” ütles United Partners Advisory investorsuhete juht Glen Madis. “First North pakub ideaalset võimalust keskmise suurusega ettevõtetele pääseda ligi kapitaliturgudele. Kui ettevõte suudab järjekindlalt näidata häid tulemusi, siis kindlasti omab see head mõju ka ettevõtte mainele avalikkuses. Mõistagi annab First North-i turule tulek ettevõttele hea ettevalmistuse jõudmaks kunagi börsi põhinimekirja.”

news
Up
Meediaabi