United Partners Property alustas ehitusega Vabaduse puiesteel

Nõmme Kodu majad on loodud pakkuma kaasaaegseid lahendusi klassikalise Nõmme arhitektuuri võtmes, kandes endas Nõmme parimate arhitektuuripärlite pärandit. Just sellised hooned koos loodusliku iluga on loonud Nõmmest läbi aegade ühe meeldivama ja hinnatuma elukeskkonna Tallinnas. Nõmme Kodu majad on seni meie ilusaimad ning arhitekt on hakkama saanud tõeliselt stiilipuhaste ja miljööväärtuslike hoonete loomisega.

Siselahenduselt on majad kaasaegsed, baseerudes meie kogemusel sarnase suurusega ridaelamute rajamisest Lillekülas ja Viimsis. Oleme üritanud luua eluasemeid, kus isegi tahaks elada ning vältida vigu, mida oleme kohanud. Oleme majadesse planeerinud piisava suuruse ja käepärase asetusega majandusruumid, kus igapäevased toimingud nagu näiteks pesu pesemine ja kuivatamine on mugavad, samuti piisavas mõõdus panipaigad ja garderoobid, mida tihti kipub nappima.

Optimaalse ruumiplaneeringu tõttu ei ole kasutamata pinda. Iga eluase asub kahel korrusel ja ei oma naabritega ühist lage/põrandat. Naabritest eraldav vahesein on monoliitne ja helipidav. Iga eluaseme juurde kuulub privaatne välisruum (terrass, aed) ja vähemalt 2 parkimiskohta.

Majad ehitatakse kvaliteetselt ning kaasaegseid energiatõhususe nõudeid järgides. Hoone kandekonstruktsioon koosneb betoonplokkidest ja –paneelidest ning soojustuseks kasutatakse parandatud soojapidavusega EPS plaate „Silver“ 250mm kihina. Majadel on kolme klaasiga puitaknad, mis on nii energiatõhusad kui tagavad ka välismüra summutamise. Igal eluasemel on individuaalne kütte- ja ventilatsioonisüsteem.

Lisaks Nõmmele omasele keskkonnale pakub lähiümbrus palju sportimis- ja lõõgastumisvõimalusi- Nõmme ujula on „ümber nurga“, vähem kui kilomeetri raadiuses asuvad Pääsküla terviserajad ja mitu parki. Bussipeatused asuvad praktiliselt ukse ees ning nii ühistranspordi kui autoga saab kiirelt otse kesklinna, poodi, kooli või lasteaeda.

Nõmme Kodu majad asuvad piirkonna südames, kus on olemas kogu vajalik infastruktuur. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad kaubandus, haridus, meelelahutus ja spordirajatised. Suurepärane ligipääs on tagatud nii jala, bussi, rongi kui autoga.

Vaata lisainfot: www.nõmmekodu.ee

news
Up
Meediaabi