United Partners Property alustas ehitusega Viimsis

2018. veebruari kuus alustasime oma Viimsis paiknevate paaris- ja ridamajade teise etapi ehitustöödega. Koostööpartneri näol on tegemist kogenud ehitusettevõttega Prodest, mille kasuks langetati otsus tänu nende pikale kogemusele ridaelamute ehitamise vallas. teise etapi esimesed elamud on kavandatud valmima 2019 veebruariks.

Tammepargi majad asuvad otse Viimsi südames- Haabneeme alevikus, kogu infrastruktuuri- kaubanduse, haridus- ja sotsiaalobjektide, meelelahutus- ja spordirajatiste- vahetus läheduses. Kooli, lasteaeda, poodi ja mujale saab nii autoga kui jalgsi.

Tammepargi majad on loodud pakkuma parimat tasakaalu keskse asukoha ja oma kodu privaatsuse vahel. Siin elades säästad mõttetult logistikale kulutatud aega- kõik vajalik on kohe kõrval ja lapsedki saavad ise oma peamised käigud käidud. Privaatsust ja positiivset elukeskkonda loovad oma aed ja terrass ning kõrvalasuvad rohe- ja puhkealad. Tammepargi elamurajooni haljastus luuakse kõrvale rajatava „100 tamme pargi“ jätkuna.

Uude elamurajooni oleme planeerinud neli, kolme korteriga ridaelamut, mis on 4 toalised ja neli, kahe korteriga paariselamut, mis on 4 ja 5 toalised. Igal korteril on oma päikeseterrass ja aed. Iga majaosa välisseinad on kivist ja välisviimistluses on kasutatud krohvi ja puidu kombinatsiooni. Korterite vahelised seinad rajatakse betoonõõnesplokist 240 mm (armeeritud ja täis betoneeritud), mis mõlemalt poolt krohvitakse ja viimistletakse vastvalt ruumi vajadusele.

Ekspluatatsioonikulude efektiivsuse saavutamiseks ehitatakse majad B- energiaklassi nõuetele vastavatena. Optimaalse ruumiplaneeringu tõttu ei ole kasutamata pinda, mida peaks asjata kütma ja koristama.

Vaata lisainfot: www.tammepargi.ee

news
Up
Meediaabi